Sayfalar

10 Ağustos 2007 Cuma

Dahice!

İstinye Park Alışveriş Merkezi'nin inşaatı tüm heybetiyle sürüyor. Burada yakında Türkiye'de daha önce hiç görmediğimiz markalarla buluşacağız.

Yolu düşenler görmüştür: yola bakan cephelerde fikriyle, fotoğrafıyla, uygulaması ile hayranlık uyandıran nefis açık hava reklamları var. Çok anlatmaya gerek yok, fotoğraflar yeterli: (fotoğrafları yoldan geçerken arabadan çekme başarısını gösteren Ulaş'a teşekkürler)

Benim favorim Sushi yiyen işçi!1 yorum:

olmadık işler peşinde dedi ki...

detayı şuradan öğrendim: http://www.tumgazeteler.com/?a=2190769
Yakında açılışı gerçekleştirecek olan İstinye Park `ın dış cephesini, alışveriş merkezinin inşaatında çalışan işçi ve ustaların özel çekilmiş moda fotoğrafları süslemeye başladı. Dream Design Advertising (dda ) tarafından tasarlanan ve İstinye Park tanıtım projesinin ilk etabı olan dış cephe giydirme projesinde, inşaatta çalışan işçi ve ustaların farklı pozları, alışveriş merkezinde sunulacak olan çeşitli aktivite ve hizmetlerle bütünleştirilerek yer alıyor.


Türkiye `de bir ilk
İstinye Park `ın istinye Bulvarı `na bakan cephesine yerleştirilen panoların boyları yaklaşık 12 metreyi buluyor. Türkiye `de bir ilk olan tanıtım projesinin fotoğrafları, ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz tarafından 2 günde çekildi .