Sayfalar

26 Mayıs 2008 Pazartesi

Uyum

Turkuaz eşarp, turkuaz ayakkabı.
Fıstık yeşili pardesü ve fıstık yeşili ayakkabı.
Fuşya eşarp, fuşya bişii....

Örtünmenin amacı dikkat çekmemek iken, neden sürekli böylesine göz çıkaran renklerin ve renk uyumu çılgınlığının peşindesiniz ey hanımlar?

İnanın bana dayanılır tarafı yok...

5 yorum:

Adsız dedi ki...

Sen kendi işine baksana ya ona buna takık insan :) Medyanın en kültürlü şahane gördüğünü de beğenmiyorsun Misal ebru şallı :) örtünen kendine göre sevdiği renkleri giyinen sence yobazıda beğenmyorsun ne iş anlamadım ki beğendiğin birileri yada bir tarz varsa söle hepimiz ona bürünelim puhha :))) Örtünmenin manası dikkat çekmemek deildir iyi öğren hangi kitapta yazıyor bu ? nerden öğrendin bunu hımm ?

Her görüşe , her kişiye saygılı olan ben sanada saygı duyuyor gülüp geçiyorum biliyormusun :) yazdığın bu yazıyı kimse iplememiş yorum bile yazmamış ama ben yazdım insansın ya söylediğin düşündüğün her şey benm içi değerli mujks :D

olmadık işler peşinde dedi ki...

Sonunda bir yorum aldığım için çok mutlu oldum inanın. Günlerdir gözüme uyku girmiyordu, bu posta kimse yorum yazmadı diye.

"En bi kültürlü şahane insan"ı anlayacak kapasitem olmadığı için bilemedim değerini, kusura bakmayın. Çok aydınlandım şu an:)

Takıkım evet. Adsız yorum yazanlara hele acayip takıkım.
Buraya kadar okumuşsunuz maşallah, siz hiç mi olumlu yorum bırakacak bir yazı görmediniz blog da da, direkt çemkirdiniz?

Demek olabiliyor böyle şeyler...

Yine de teşekkür ederim, değer verip yorum yazdığınız için. Canınız sağolsun..

Adsız dedi ki...

Şimdi tamda bu yazıya yorum bıraktım çünkü gereksiz bir yazı bu gerçekten sdece yazmak için yazılmış bişe:D bir ikide sizi destekleyen yorumlar yazan birileri oldumm mu deymeyin keyfinize :D ohh ne iyi ettmde yazdım bu düşüncemde yanlız deilmişim diyerek rahatlamanızı sağlayacak mis gibi bir konu işte.
Bu alan sizin istediğinizi yazın ben yazdıklarınıza katılırım yada katılmam bu benm bilcğim bişe katılmadım ve katılmadığımıda bilin istedm hepsi bu :D

İkincisi ben konuyla alakalı deilim ki neden herkesin düşüncesi yaşantısı ne olursa olsun istediği rengi giymesi siizi rahatsız etsnki demek bu pencereden bakıyorsunuz dünyaya kim ne giymiş kim ne takmış takıştırmış D: Uyumlu giyinen birini görünce hep sinir oluyorsunuz bence siz :D Bu fikrinizi bir türbanlı üzerinde dile getirmişsiniz o ayrıı ..

3-5 dakika takıldğm bu blogda okuduğum bir çok eleştirisel yazıların sonunda ya madem herkes özgür her istediğini yazar ve yazdığı yazıda yoruma açıksa bende fikrimi belirtirim bu ne kötü bişe ne bir zıtlaşma ne bir sinir olma durumu deil yani...

Yorum bırakmak içinde istediğim yazıyı seçerm buda bnm bileceğim bişe yani herhangi bir çemkirme durumu yok çemkirmek diye adlandırılacak bi durum varsa ki var ama bu konuya heeeç girmeyelim :)))

Göz gezdrdğm diğer yazılarda gayet normal bir blog insanı profili çizmişsiniz işte çoluktan çocuktan bahseden normal hayatını yazıya döken bir anne hayatıyla ilgili tabiki kendi bloğunda istediği gibi kendine ait istediği biligileri yazan bir blogger.

Ama bence siz bi objektif olun kendi yazdığınız yazılaara şöööööööle bir dönüp bakın ne çok eleştiri ne çok önyargı dolu bi dünya yazımm varmış diye :))

Sevgiler İnadına ADSIZ :)))

olmadık işler peşinde dedi ki...

Ben sizin sitede ne kadar zaman geçirdiğiniz, 100'ün üzerinde post okuduğunuzu gayet net biliyorum. Benim sevgi kelebeği olmak veya kendimi herkese çok sevdirmek gibi bir amacım yok adsızcığım.

Onun için n'olur okuma beni!! Ne sen yorul ne de ben...

İnadına tabi, çünkü İNSAN açık kimliğiyle bu kadar çirkinleşemez...

Adsız dedi ki...

Herneyse ya :) devam et böle..