Sayfalar

21 Mart 2009 Cumartesi

Oynaşmaya az kaldı

Evdeki tombik, pembe yaşam formuyla, ergensi abisinin hallerine doyum olmuyor.

Her Pazar sabahı günün ilk ışıklarıyla başlıyorlar mesaiye. Bizim yatağa kombine biletleri var bu sıpaların
Sabah 06:45!! Anne kahvaltıyı hazırlarken çizgi film izleyen Bezgin Bekirler.. Kimi Pazar 07:30'da çoktan kahvaltımızı bitirip sofradan kalkmış oluyoruz biz!
Abisi kitap okurken bu da dinliyor sözüm ona...
Çağan şebeklik yapıp ortamı sulandırıyor ve başlıyorlar fingindemeye .
Çoğu zaman bu kanepede çizgi film izlerken görülüyorlar. Ciddiyete bakın hele!

Abisinin izinden emin adımlarla gidiyor cüce. Bir PSP'si eksikti!
Güleşelim mi??

11 yorum:

Magissa dedi ki...

Ben fotoğrafları göremiyorum :(
Çünkü reader'dan okurken zaten hiç görünmüyorlar, blog sayfasını açtığımda da (sanırım şablona mahsus bir bug mug var) ışık hızıyla boş bir sayfaya dönüşüyor blog... Bazen de tehlikeli içerik vs yazan bir virüs uyarı penceresi pörtlüyor.

Bunlar benim tarayıcımdan da kaynaklanıyor olabilir ama ite, evde, annemin evinde, hep aynı şey olduğundan yazayım dedm.

Başka okuyucularda da aynısı oluyor mu acep?

Rahsan Collyer dedi ki...

Yok vallaha Magissa ben gayet iyi görüyorum bu güzellikleri. Anam o ne ya? Çağan'ı çok kolay yiyebilirim, ısırabilirim ya da ne bilim işte bağrıma basar, mıncıklar, artık hevesimi almak için ne gerekirse yapabilirim! Bu nasıl bir bebektir Allammm ya! Maşallah! Bi de kocaman adam gibi bazı fotolarda, hani bebek diil de daha çok çocuk gibi. Özellikle de çizgi film izlediği fotoda. Böyle bir abisi olduğu için çok şanslı, eminim senin üzerinden de yük alıyordur bu durum biraz. Çağan'ı oyalayacak birinin olması ne güzel dimi?

olmadık işler peşinde dedi ki...

Alah allah niye acaba??
gerçi ben de işte açtığımda fondaki çiçekler gözükmüyor mesela. Hemen şablonu değiştieyim bakalım düzelecek mi??

olmadık işler peşinde dedi ki...

Rahşan,
Çok güleryüzlü bir şebelek o. Köfte dudaklarını yiyesi geliyor insanın en çok. Şu aralar eni konu ifadesi değişti ve büyüdü.
Hatırlıyorum da Bora'yı büyütürken en zoru onu oyalamaktı gerçekten. Şimdi bir işim olunca (çok uzun süreli olmamak koşuluyla) abisi oyalıyor Çağan'ı. Çok kilit bir görev aslında bu...
Ben de Mina'ya bayılıyorum. biblo gibi bir fıstık o... İsmi de çok yakışıyor, kibar ve naif :))

miklagard dedi ki...

süper tatlılar :) ve ben kardeşimle geçirdiğim o anlara geri dönmek istiyorum :(

olmadık işler peşinde dedi ki...

Miklagard
her dönemi ayrı güzel ama. inşallah böyle birlikte tatlı tatlı büyür giderler

Girno dedi ki...

Öyle güzeller ki, her gün bir kaç kere bakmak istiyorum, en iyisi paylaşayım da bilin istedim :). Sanırım gelecek yıl bizde bu ve benzeri manzaralarla evimizi şenlendireceğiz. Çok güzeller, çoook...

olmadık işler peşinde dedi ki...

Girno :)
Çok duygulandım!
Kimbilir sizi nasıl güzellikler bekliyor?Ada ile kardeşinin fotoğraflarını merakla bekliyorum!

Hülya'nın Tuna'sı dedi ki...

ben de boraya bayılıyorum. özellikle saçları ve gülüşü çok güzel. erkek çocuklarına o kadar düşkün değildim ama şimdi çok seviyorum:))
şu anda en büyük kabusum 2 erkek çocuğumun olmasıdır ki seninkiler o kadar tatlı ki insanın aklını çeliyorlar vallaha :))2.yi düşünsem mi acebaaa

olmadık işler peşinde dedi ki...

Valla ben çok düşündüm ve geciktim gibi. Ama şunu çok net söyleyeyim ki, kardeşsiz çocuk çok yalnız büyüyor. Bora sıfır şımarık ve sıfır bencil bir çocuk. İnanılmaz bir sevgi küpü. Sevgisini bugüne kadar herkesle ve herşeyle paylaştı. Kardeşiyle olan gibisini hiç görmedim.
Tavsiye ederim, ısrar etmem:))
Boracık ile ilgili bu güzel, tatlı sözler için çok çok teşekkürler. Tuna'da göz açıp kapayana kadar büyüyüp böyle tatlı bir adam olacak inşallah:)

Seyhan dedi ki...

ne kadar güzel bir görüntü, insanın abisi olması çok güzel bir duygu olsa gerek birde kızlar kardeşlerini daha çok kıskanıyor sanki ama sizde öle bir sorun yok gibi maşallah, geçen akşam arkadaşlara gittik 7 yaşında kızları var annesi babası Defne'yi sevdikçe çok kıskandı, ağladı huysuzlandı falan bu fotoğraflara bayıldım ben maşallah