Sayfalar

31 Mayıs 2009 Pazar

ADSIZ ! sana diyorum..


Benim blogum, benim fikirlerim, benim bakış açım, benim tarzım tamam mı?
Beğenmezsen çek git okuma.
Eleştirebilirsin evet, ama saklanarak yapma bunu sakın.

Madem katılmıyorsun yazdıklarıma neden didik didik edip, okuyorsun ki hem?
İşine bak kardeşim işine!
Töbe töbe....

11 yorum:

Yeliz dedi ki...

anaaa Ne yapmis ki adsiz kardes.Adini versin hele bi oyle bakalim icabina , degil mi ama
Ayol bu blogda ne bulmus sivrilik yapacak hic anlamadim vallahi Birazcik bakindim ama cikamadim isin icinden :)

sevgilerrr

olmadık işler peşinde dedi ki...

Sivrilik yapmak için 'farklı' olmak yeterli.
Kime göre farklı? bana göre..

Bir de yaptığı işler eleştirilince kızanlar var.

Rahsan Collyer dedi ki...

O.İ.P.

Müsadenle bi iki laf da ben edip rahatlayayım. Bazıları bu blog olayını çok çok ciddiye alıyor olabilirler, benim gibi bazıları da sadece canı istediğinde yazar, istemediğinde yazmaz, canı ne isterse onu yazar, ince hesap yapmaz, art niyetli düşünmez, kime ne laf soksam, ne desem de sinir etsem diye düşünmez. Senin de dediğin gibi herkesin blogu kendine, isteyen okur, istemeyen bi daha uğramaz. Hem gelip okuyup hem de oturduğu yerden ne etsem de bu blog sahibini sinir etsem diye düşünen işsiz güçsüzlere benden bi tavsiye. Biraz dışarı çıkın, sosyalleşin, kitap okuyun, vakit çok sanırım ki böyle şeylere maydanoz olabiliyosunuz, o halde çocuklarınızla biraz daha kaliteli zaman geçirin, Çocuğunuz yoksa bi sevgili edinin, ona sarın biraz da. Ama lütfen şurada iki kelimenin belini kırayım, kendi kendime bişeyler karalayayım da rahatlayayım, çoluğuma çocuğuma benden bi iki anı kalsın diye gayet masumane blog yazan insanlara bulaşıp blog olayının da bokunu çıkarmayın. Ha bi de bunu yaparken korkaklar gibi adınızı saklamayın.

olmadık işler peşinde dedi ki...

Rahşan,
Her kelimesine katılıyorum şu yazdıklarının.
Başkalarını mutsuz ederek mutlu olmaya alışmış insanlar var. Gizlenip bir yerlerden gereksiz muhalefet yapan, sonra da salyasını akıtarak "eheüüee! nasıl da laf soktum ama" diye gerinen tipler.
Bırak çevremde blogumda dahi istemiyorum onları.

Girno dedi ki...

Ben bundan da çekiniyorum aslında, blog tutuyorum ama içimde hep bir çekince, endişe var, ben daha yeniyim çok aktif değildim ama bakıyorum hergün birisi sinir olup kapatıyor blogunu ya da yazmaktan vazgeçiyor gün gelipte... ben de başıma gelmesinden endişeleniyorum ama daha çok korktuğum ise, çocuk istismarı vs için fotoğraflar kullanılır mı falan! Çok korkak gördüm kendimi :)


Ek olarak canını sıkan kişi her kimse konu herneyse ben bu blogu yazılarını, resimlerini görsel ve içerik açıdan çok güzel buluyorum, hergün güncellemesen bile bakıyorum, bazı fotoğraflara kilitlenip tekrar tekrar bakıyorum hatta. Ve içimden kötü zerre duygu geçmiyor, sadece içini açan insanların hayatlarının kıyısından geçmek, tanıklık etmek belki bir nevi gözetlemek (izinli ama) keyifli bana kalırsa. İstemeyen okumasın olsun bitsin ama canını da sıkmasın!

Koliyergillere de çok katılıyorum ayrıyetten :)

olmadık işler peşinde dedi ki...

Girno,
Olası olumuzluklardan çok daha fazla güzellik var bu blog işinde. Hiç tanışmadan bunca şeyi konuşur, tartışır ve paylaşır haldeyiz:)
Öyle ki kalabalık yerlerde çocuklara takılıyor oldu gözlerim:) Tanıdık var mı acaba bizim bloggerlardan diye:D

Girno dedi ki...

hehe bunu ben de yapıyorum aslında, çocuklara bakıyorum yani, bir yerlerde karşılaşsak ne güzel olur yahu!

paçoznuri ve saz ekibi dedi ki...

ya zaten adsız yorum bırakanlara gıcık oluyorum da seninkinehepten uyuz oldum...
sövüyorum ama içimden!!!!

olmadık işler peşinde dedi ki...

Söv Paçoz:) Bu tipler anca sövmekten anlıyor zaten.

Girno,
Belli mi olur? :)

Yeliz dedi ki...

ya normal hayattada bu manyaklarla ayni alisveris merkezlerine girip , ayni kuyruklarda bekliyoruz yeri gelince. Kacmak cozum degil bence orali olmamak lazim .Ilgi cekmek icin yapanda var Annemin bloguna biri dadanmisti kufurlu kotu yorumlar birakan , hatirlkiyorum ne kadar sinirleri bozulmustu annemin. 50kusur yasinda kadin yemek tarifleri veriyor , tarifler aliyor.Internette yeni insanlar tanimanin tadini cikariyor hangi ... ne ister ki ..Buda ayni oyle iste .

Not Itiraf ediyorum bende bir kisiye adsiz yorum biraktim - dayanamadim.Sonra uzuldum ama cildiriyordum okurken .Adsiz yapma sebebim karsilikli polemige girmemekti ama kotu birsey icermiyordu mesajim.Ohh soyledim rahatladim - zaten eskilerde kalmisti :))

olmadık işler peşinde dedi ki...

Ne diye dadanmış ki kadıncağıza? Rahatsız insan..