Sayfalar

27 Ekim 2009 Salı

Deli mi ne?


11 yorum:

kara kitap dedi ki...

ben en çok sabahları duştan çıkınca tartılmayı seviyorum.o zaman daha bir hafifim.hafta sonu akşam tartılmak ise kabus.tartıda gördüğüm rakama kendim bile inanamıyorum.yalnız değilsin yani.en son tartıyı sakladım :)

Ozgur dedi ki...

Bir ara tartım bozulmuştu, her tartıda 45, 50 filan ölçüyordu. O dönem çekim yasası gereği feci kilo vermiştim, hey gidi hey....:)
Placebo tartı:P

nalan dedi ki...

teyzemde de ikedan aldığımız bir ayna var. kesin 4 beden inceltiyor :)
hepimiz karşısında, mutlu mesut....

BirBen dedi ki...

Eczane ve hastane gibi yerlerde tartıya çıkılmaz,hele konuşan tartılara kamu alanlarında sakın çıkmayınız,bağıra bağıra ilan ediyor rezil oluyorsunuz.Ben denedim,hani kulağıma fısıldar sanarak ama böğürdü konuşan kadın resmen.
Neyse ben duştan çıkınca daha ağır oluyorum,içiyorum sanırım arada puhahah...

olmadık işler peşinde dedi ki...

KARAKİTAP,
görünen köy kılavuz istemiyor aslına bakarsan. tartılmasak tüm bu handikap sona erecek. iyi yapmışsın kaldırmakla tartıyı:)

ÖZGÜR,
Markası neydi ;)

NALAN,
Bak o güzelmiş işte:)

BİRBEN,
Duşta ağzını kapatıp dene birde:D

* YeLiZ * dedi ki...

bendede konusan tarti var banyoda..Kim girerse girsin please wait diye bir ses geliyor hheheh devami gelmiyor , vazgeciyorlar tartilmaktan (o arada inip tekrar cikmak gerekiyor tartiya )
tarti sesli olmasa banyoya her girenin tartilacagi hayatta aklima gelmezdi..Biliyormusun ben en son 2 ay once falan tartildim heralde ..Tartilmayi birakinca daha iyi gelisiyor hersye
ay aman uff amma tarti ve tartilma dedim
tarti , tartil, tart , tarti , tarti ..arka arkaya de bak ne tuhaf geliyor kulaga

olmadık işler peşinde dedi ki...

YELİZ,
her banyoya girenin tartıya çıkmasına ve tartının bunu gammazlamasına çok güldüm :))
bişeyi peşpeşe söyleyince garipleşiyor hakkaten.

Hülya'nın Tuna'sı dedi ki...

tartıda en zayıf çıkmanı püfünü açıklıyorum. sabah aç karnına sert kahve içilir. barsaklar hareketlenir. wcye oturulup hafiflemek (ama hakkaten hafiflemek) için gerekenler yapılır. tartıda en az 500 gr eksi görmek garantilenir. ha hayt zayıflamışım diyerek çift sarılı yumurtalı sucuk mideye indirilir :))

olmadık işler peşinde dedi ki...

HÜLYA,
alemsin demiştim di mi?

B. dedi ki...

Bugün sevdiğim, bildiğim bir eczanenin önünden geçerken "şurda bi boy-kilo ölçtüreyim" dedim. Emektar eczacı teyze vardı içerde, başka da kimse yoktu, rahattım. Ben tam ağzımı açacaktım, eczacımızın yakışıklı oğlu çıktı arkadan. Hızla dükkandan çıktım ve kaçtım!! Bildiğin tırıs tırıs kaçtım, arkamdan "buyrunn" seslerini duydum. Ped, tampon, doğum bişeyleri alacağımı ama utanıp kaçtığımı düşünmüşlerdir. O konularda hiç utanmam ama tartıya çıkmak olunca selamsız sabahsız, ağzımı bile açmadan kaçtım! Sandığımdan da çok takmışım demek..

Bir de o alışveriş merkezlerindeki filan boy-kilo ölçücüler var ya, çok sinir oluyorum onlara ben de. Biri yağı eti budu ayırarak söyledi, şu kadar kilosunuz, kilonuzun şu kadarı kemik, şu kadarı yağ diye. Dedim pirzolaları da ayırsaydın bari.. İyi fileto çıkar bundan der gibi bir üslup. Boyumu da yanlış ölçtü bence, onu da çok takmışım bak :)

olmadık işler peşinde dedi ki...

B.
:D "pirzolaları da ayırsa" demek:))) kilosuna takık olmayan var mı ki? ya çok kiloluyuz ya çok zayıf.. bir ortası yok mu bunun?:))