Sayfalar

18 Ağustos 2010 Çarşamba

Kadınların Kabusu - 4

Dişe yapışmış maydonozdan bihaber dolaşmak!

12 yorum:

cemre dedi ki...

:)) kesinlikle kabus

Gamlı Baykuş dedi ki...

Oldu, kabusum gerçek oldu! Dün tuvaletten çıktığımda eteğim küloduma sıkışmış, dolaşmışım öle koridorlarda. Sanırım yakında kendimi youtube'da görücem. :((((

Magissa dedi ki...

maydonoz degil de bakislara bittim oyip.

NzN dedi ki...

sevgili gamlı baykuş, oip çiziyor biz de gülüyoruz ya kabusumuz haline gelecek ve hepimiz etekler totomuzda,totomuzda da kırmızı kırmızı izler, ayakkabı altında etiket, dişlerde maydonoz şeklinde dolaşacağız!!! korkutucuu!!
gittim baktım bu seri ne zaman başlamış diye. bir an için 13. cumaya mı denk geldi acaba dedim de allahtan değilmiş !! :))
bu dişlerde kalan zımbırtılar benim de korkularımdandır bak :)

OiP dedi ki...

GAMLI,
vah yazık sana:O derken derken oldu mu bak şimdi.. :(( allahtan youtube çekmiyo güzide ülkemde...

MAGİSSA :)))

NZN,
ay allah korusun!! :))

Sıradan Bir Sazan dedi ki...

Buna da; ııyyyy...

B. dedi ki...

Maydonoz olur, domates kabuğu olur, kekik olur, zeytin olur.

Söylemeyenlere de kızarım. Bir de ben başkasında gördüğümde "ay acaba söylesem mi, söylesem utanacak, söylemesem kimse söylemediği için üzülecek" diye içimi şişiririm. Endişelerimiz hiç bitmiyor..

Eline sağlık Oyip Abla :)

NEFİSE dedi ki...

Gamlı Baykuş geçmiş olsun canım.. can sıkıcı.. ama üzerinden zaman geçince bir o kadar da güldüğümüz anılar olarak kalıyor böyle şeyler..Ellerine sağlık OİP... ellerin dert görmesin ...hepimize bir neşe bir hareket getirdin .. bu seri ile..

ezgilimelodi dedi ki...

Oyy,cidden feci görünüyor:)
Üniversitedeyken kötü bir şaka yapmıştılar arkadaşıma.Aslında kötü olacağını tahmin etmiyorlardı.Telefonu pantolonunun arka cebine koyduğunu nerden bilsinler:))
Pantolonunun arkasında leke olduğunu söyleyip koca koridoru duvara sürünerek yürümüştü.Buraya kadar biraz komikti evet.Ta ki cep telefonunu tuvalet deliğine düşürene dek...
Uzun bir süre konuşmamıştı kimseyle...
Benim korkum da konuşurken ağzından çıkan tükürük baloncuklarının karşındakinin yüzünde yer etmesi.Bir de takma dişini çıkaran teyzelerin beni öpmesi.oyy bu kabus gibi!!!!!!

Anne ve Bebisi dedi ki...

Tuvalet cikisinda pantolon fermuarini cekmeyi unutmak konulu kabus kaleme alinmis miydi bilemiyorum :P Bakamadim alt postlara, hani yoksa, ekleyebilirsin :P

OiP dedi ki...

Bak unutmuşum, bi de göz kenarında biriken makyaj malzemesi vardır ya hani. ıyygh göz tatağı :)p

sirinanne dedi ki...

Tuvalet çıkışı paçalar sıvalı geçmek?!!?

Neyse ki çizmelerim vardı da millet tarz yapmışım sanmıştı.