Sayfalar

15 Ekim 2010 Cuma

Bağımlıyım

Az önce oturdum bi kaç kare çizeyim edeyim diye ama ı-ıh olmadı. O kadar yorgunluktan sonra buna halim kalmamış meğer. Aslında halim olmadığını gayet iyi biliyorum da, kendimle inatlaşıyorum bir şekilde. "Herşeye yetişmeye çalışma hastalığı" var ya bu o işte... İnsan böyle yapa yapa kendini şartlıyor bence. "Dur şunu da yapayım, dur bunu da yapayım" falan derken otomatiğe bağlıyor. Bi çeşit kendi kendimizi alıştırdığımız salak bir bağımlılık türü diyebiliriz buna.

Bazı bağımlılıkların sonu iyi olmayabiliyor

Hayatım şu sıralar bir buzdağı gibi. Günlük hayhuylar buzdağının suyun üstünde kalan kısmı da, asıl tömbelek kısmı suyun altında sanki.

Ajandam toto kuponu gibi mesela. Boş yok. Bir güne iki üç toplantı, organizasyon, seyahatler falan... Hop orada hop buradayım. Ama gelin görün ki aklım beş karış havada. Yarın sabah 5'te kalkıp Antalya'ya gideceğim mesela, ama oturmuş burda lak lak ediyorum.
Toto kuponu gibi derken

Uzatmayalım, sadede gelelim. Defterim notlarla dolu. Yeni bir seriye başlayacağım. Ne zaman? Zaman bulunca... Sizi severim bilirsiniz, merakta bırakmayıp ipucu vereyim: yine bizi anlatacağım ;)
Hadi gidin yatın şimdi, sonra sabah kalkamıyorsunuz....

8 yorum:

Haydins dedi ki...

Merakla bekleniyor :)

Pratik Anne dedi ki...

Sen oyle bagimlisin, biz de senin bagimliniz. Siz uyuyun, ben buada nobetteyim.

mikla dedi ki...

evet... uyusam ya ben :)

A-H dedi ki...

oip yine anneligini konusturmusun, sabaha kalkamiyorsunuz lafini duyunca annem nasihat veriyor gibi geldi bir an :)))
bekliyoruz yeni gelismeleri ;)

* YeLiZ * dedi ki...

take your time diyemiyciiim
hadi bekliyoruz yeni serini :)

www.sutumesarellemekarisma.com dedi ki...

sıradaki parça tüm sevenler için geliyor... meraktayım pek çok! utanç içindeyim o ayrı, işten açmayan NİNNİyi evden de izlemeyemedim bir türlü.. Kutukafa diye sahne önünde çığlık atıyorum ama gerilerden geliyorum! İlk boş dakikayı Ninniye ayırdım fena mı olur belki uyur dinlenirim... Botokslu gibiyim gerginim bir hayli, iyi eder OİP beni:)

Adsız dedi ki...

Bizi derken blog alemini mi? Ya bende hani şu sırf izleyicileri artsın diye hediye çekilişi yapan. Çekilişe katılma şartları da blogunun izleyicisi olmak, çekiliş haberini kendi blogunda duyurmak gibi saçmasapan işlerle uğraşan bloggerlara çok gülüyorum. İstediğin kadar hediye dağıt, dağıttığın kadar okunursun :))
Onları da çizer misin OİP'çim lütfen:))

Sevil

aysema dedi ki...

Bir anketim var, katılırsanız çok sevinirim.