Sayfalar

4 Ekim 2010 Pazartesi

Sosyal Medya İnsanı

Kendimden biliyorum, şu sosyal medya insanlığı çok tuhaf bişey... Nasıl mı? Anlatıcam, az sabırlı olun:))

12 yorum:

www.sutumesarellemekarisma.com dedi ki...

Çamaşır asmak, gömlek silkelemek de en az çocuklar kadar sarsıcı imiş OİP ben de bir şey hissetmedim. Eskiden çocuktan al haberi derleri artık elin kuşundan öğreniyoruz. Çamaşırlar bitti iki dinleneyim dedim, baktım sanal alem artçılar ile sallanıyor:) Tvitten al haberi..

OiP dedi ki...

Sosyal kaygılı olduk vesselam:))

www.sutumesarellemekarisma.com dedi ki...

dedikodular/eleştiriler birinin deprem olurken "deeeeepprreeeeemmm" diye tvitlediği yönünde:)bu fena işte..

Yelish dedi ki...

anlat sosyalleselim OIP'em

yesilerik dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
yesilerik dedi ki...

Bide sey var sali sabahlari twittera karsi bir soguma geliyor bana cunku herkez ezel hakkida yorum yapmis oluyor sirf o konuda fransiz olmiim diye bakim dun aksam bende:))

OiP dedi ki...

az kaldı, bi güzel çizicem triplerimizi:))

Adsız dedi ki...

oip ciğim blogger anatomisiyle çok eğlendik birde facebook twitter insanını çizsen.fikir olarak yardımcı olabilirim :)))

OiP dedi ki...

bende onu diyorum ya işte:))
olun bakalım:))

Neslihan Toker dedi ki...

harikasın
her zaman takipteyim.
seni bloğuma çakıyorum, vakti geldi.
sevgiler...
www.anneleringunlugu.com

Adsız dedi ki...

peki fikirler geliyor mesela facebookta her gittiği yeri anında duvarına yazan arkadaşlar var dakikada bir değişiyorfotoğraf görgüsüzleri var mesela mezuniyet fotolarının 500 tanesini face koymuş hala yüklüyor.eline fotoğraf makinası alıp aynada kendini çeken hanımkızlarımız var tam bir komedi ,antin kuntin ne kadar video varsa sürekli yayınlayanlar facekolikler var mesela her fotoya her video yorum yazanlar,sürekli birbirini pohpohlayanlar örneğim (replik:ay şekerim çok güzel çıkmışsın ,fıstık ne güzel olmuşsun sen) halbuki fotoğraftaki şahsı muhterimi gündüz görsen korkasın.
aşıkzedeler var ''adını duyduğum zaman değil..yanında bir ad duyunca kalbim acıyor''türünden sürekli mütemadiyen aşk dizleri yazıyor başka bir paylaşımı yok
sürekli ilişki durumlarını değiştirenler var günde değişiyor evli pat nişanlı ha ben serbest ilişki yaşıyor kısmına da taklıyorum ne demekse artık:)

elfeyp dedi ki...

Aynısını yaşadım ben de geçenlerde. Herkes, 'Korktum, öldüm bittim..' derken seksek oynamayı öğretiyordum benimkilere. Ondan sanırım :P