Sayfalar

17 Nisan 2011 Pazar

Ucundan accık

  • Artık bloga fotoğraf eklemeye elim varmıyor. Gerçi eskisi kadar çok fotoğraf da çekmiyorum, ama asıl sebep, şu fotoğrafların çalınıp çırpılması meselesi. Bir yandan minnaksiporla abisinin fotoromanlarını bekleyen dostlara da selam çakayım istiyorum ama yok, korku ağır basıyor. Uzun zamandır görmediniz, büyüdü bizim tombik döner. Bir tanecik fotoğrafla selam edelim size bari:))
  • Evde beklediğimin aksine çok yumuşak ve mutlu bir hava hakim. Anane ve dedenin aramızda olması çocuklara iyi geldi. Hafiften bir nüfus patlaması yaşasak da, bu durum en çok Çağan oğlan'a yaradı. Daha oyunbaz ve daha neşeli. Konuşmada da aşama kaydetti. Tatlı halleriyle, bizimkilere de büyük bir moral kaynağı oluyor kendileri.
  • Abisiyle araları çok iyi. Abi derseniz artık o buralara uğramaz:)) Haberlerini veririm ama fotoğraf paylaşmak için epey büyüdü. Yani komik gelecek bu kararım ama, bu Çağan sanki daha benim kontrolümde de, o artık kendi dümeninde gibi geliyor artık. 
  • Bloglarda neler olup bitiyor bilmiyorum. Okuyup yorumlamak için zaman bulamıyorum malesef. Cepten twitter ve FF kolay takip ediliyor ama blog takibi zor geliyor bana. Sanmayın ki sizleri unuttum ya da afra tafralandım. Dönücem inşallah sahalara. Hepinizi çok özledim :))

5 yorum:

kara kitap dedi ki...

canım ya,yerim ben onun o tontiş kollarını.maşallah,maşallah...

özlemişim çağan fotolarını.kalabalık evi seviyor çocuklar.birazcık da şımarıyorlar.onlar hiçbir şeyin farkında olmadıkları için onlar için herşey eğlence demek.keşke biz de onlar kadar masum olsak.

sen yazmasan da ben seni unutmam,kalbimin köşeciğinde bir yerin bundan böyle hep var.neden dersen,bilmiyorum.bir insanı sevmek için illahaki onu görmek ya da tanımak gerekmiyormuş, ben blog alemi sayesinde bunu öğrendim.

bu hafta sonu nihan'la çok lezzetli bir kahve içtik,bir gün senin sohbetinle de kahvemi tatlandırmak istiyorum.kısmet.

çağan oğlanın tombik kollarını çok öperim.bora delikanlısına da selam et, genç sohbetleriniz hiç eksik olmasın. :))

FADİŞ dedi ki...

Maşallah Çağan'a:)

Judy Abbott dedi ki...

maşallah minnak ballı kuzu olmuş. Allah hepinizi nazatlardan saklasın, hep bir arada mutlu olun.

OiP dedi ki...

KARA KİTAP,
kıskandım bak şimdi. Nihancımla ne tatlı olmuştur sohbetiniz kimbilir? minnağı da bora'yı da öptüm yerine. tam dediğin gibi benim için de. böyle tanımadan etmeden, gayet kalpten bir sevgi var içimde:))

Fadiş,
teşekkürler

Judy,
çok sağol :))

Berceste dedi ki...

Oooo sizde de mi Lego'dan cok kutusu ile oynama durumu var? Bizdeki kutu tirmanma araci, kuvet taklidi, uzerinde ziplama aparati vs vs gibi gorevler icin amade olmak zorunda kaliyor da!