Sayfalar

12 Ağustos 2011 Cuma

Parmak arası UGG

Yaz günü bikiniyle, şortla UGG giyenler var diye geldi kulağıma.
Yemedim içmedim, UGG için tasarımlar(!) yaptım. Firma çok beğenmiş (!) ve şu yukardakini üretmeye başlamış bile. Alın giyin, giydikçe beni anın. Gelin beni bulun. Zopanız hazır.

12 yorum:

Ege'nin annesi! :) dedi ki...

bayıldım "zopanız hazır!" kısmına oip :D ahahaha.

NEFİSE dedi ki...

Valla gülüyorsun ama benim kız deniz kenarında olmasa da (benden fırsat bulsa teşebbüs edecek ama)yazın ugg giyenlerden ..bizi deli ediyor...bir de serin tutuğunu idiaa etmiyor mu...saçımı başımı yolduruyor bana...Bi de ne yapalım ev ahalisi olarak onu tanımamazlıktan geliyoruz...Sana göndersem zopan işe yarar mı?...Hııı denesek mi?

banyosuyu dedi ki...

Ama ya bişi diyeceğim şimdi. UGG fanı olduğumdan değil de. UGG'nin ilk çıkışı Avustralya imiş ve orada sörfçü çocuklar denizden çıkınca bunları geçirirmiş ayaklarına.
Çünkü gerçek keçi tüyünden yapılırmış ve o cidden yazın serin, kışın sıcak tutarmış.
Üstelik bunlar oralarda tarz filan değil aksine gariban?? sörfçülerin giydiği köylü ayakkabısı gibi algılanıyormuş :)
bilgi paylaşımı olması açısından şeyettim.
üstteki çizimdeki UGG'ye de bayıldığımı belirtmek isterim.

Adsız dedi ki...

Didim bunların merkezi haline gelmiş :) Hava durumu 35 dereceyi ama hissedilen sıcaklık 40 dereceyi gösterirken MİGROS Didim'de görüp düşüp bayılacaktım.Ve birkezde değil,en az 3-4 farklı gençte gördük o_o

evimin dekoratörü dedi ki...

OİP ne diyeyim, sen diyeceğini demişsin, Süper tespit her zamanki gibi...

Selen dedi ki...

Ne meraklıymış millet tek tip, ayı pençesi gibi botlarla gezmeye yahu! Estetik bir yanı olsa bari. her gelene benim yerime de vur bir "zopa" Oip :D

Wicked_Stardust dedi ki...

şimdi istanbulda 2 gıdım yağmur yağdı ya, hah bahane çıktı o ayı pençelerini ayaklara geçirmeye. tespit şahane tabi her zamanki gibi.

ganfi dedi ki...

valla bende bunların normalinden bile yok zopadan yırttım demi:)ama benim içinde lütfen 3-5 tane vur yakaladıklarına..ben bide yağmur çizmelerine kılım dün gece yağan yağmur sonrası(hani seller aktı sanki vede sabaha esamesi yoktu) bu sabah bir kızın ayağında gördüm gülmekten öldüm,ağustosta lastik çizme allahım aklımızı koru:))

hande ne yapıyor? dedi ki...

hahahahah koptum:D:D süper olmuş ki:D

Kiraz Çekirdeği dedi ki...

Kızımın iki tane var aborjinler giyiyomuş ya o da giyecekmiş, zopa gelsin bize...

Sütüme, Sarelleme Karışma!!! dedi ki...

kim tutar seni oip!!! plaja topuklu concerse ile gelenini gördüm ya bunu üretse yurdum insanı feyk meykkk şaşırmam inan:)

Ozge B dedi ki...

Ya resmen anti orotpedik bir ürün. Giyenlerin %80'i içe ya da dışa basıyor. Ayakkabı zaten bezimsi bir şey o yana kaykıldıkça kaykılıyor. Bu şekilde nasıl göze hoş görünebilir ki?