Sayfalar

31 Ekim 2011 Pazartesi

Nerdesiniz?! - 15

12 yorum:

ELFony dedi ki...

Televizyondan kasete, radyodan kasete.. :)

kara kitap dedi ki...

hihi burdayım.hatta geçenlerde o kasetlerden birine rastladım.yoktu bizim zamanımızda internet falan.sevdiğimiz şarkıları dinlemek için radyodan falan kayıt yapardık.yo yo...ben hala gencim sadece teknoloji çok hızlı ilerledi. :)) canım oyipim güldür bizi biraz, bu kadar canımız yanıyorken gülümsemeyi unuttuk. o konuşmayan yer cücesinin yanaklarını yerim ben. bence siz onu anlamamaya başlayın,safa yatın bak nasıl konuşacak.cümle kurmadan da isteklerini anlatabiliyorsa niye konuşup ağzını yorsun akıllı bıdık.yerim ben onu :))

*ssdesignbutik dedi ki...

burdayımmmm

radyodan kasete ve kendi sesimi kasete kaydedenlerden biriyimmm :)

gps87blog dedi ki...

bende burdayım bende :)) ne günlerdi madonna'nın sesini az mı kaydettim. Salona birileri giripte ses çıkarmasın diye evdeki herkesi uyarırdım :))

anne kaleminden dedi ki...

ben videoya çektim, olur mu :)

İpek dedi ki...

Burdayııım! Radyodan kasete çekerken tam şarkının orta yerinde "BEST FM!" falan diye girince gıcık olurdum gıcık :)

Sittirella dedi ki...

Hakikaten yaşlanmışız be :)

Gamze dedi ki...

Gamze Gamze Bir Gülüver Şimdi- Özdemir Erdoğan. Amcamlarda misafirlik de bir de. Toplam 8 kişilik aile efradını susturup kaydetmişliğim var.

Her saniyesi aklımda.

Nasıl da hatırlattınız. :):)

Gamze dedi ki...

Ay şarkının adı 2. Bahar. Cidden yaşlanmışız. :):)

Selen dedi ki...

televizyondan hiiiic cekmedim. Ama radyodan cok karisik kaset doldurmuslugum vardir. DJ Hakan Gunduz'un kulaklari cinlasin :)

meral yılmaz dedi ki...

Hakan Gündüz, Best FM, odamdaki küçük radyom,kasetlerim, rec ve play tuşlarına şarkı başladığı anda aynı anda basıp orijinalmiş hissi yaratmaya çalışmak falan, ve evet aynen arada çıkan "Best best best fm" lere sinir oluşum:)) yaa ne günlerdi, radyom küçük odam, liseli halim ve ben, ne mutluymuşuz:))

Benden Bizden dedi ki...

Burdayim gec olsa da. Kayıt tuslarinin sesleri sarkinin basinda ve sonunda kayda girmesin diye ozenirdim ben de. Radyonun reklam jingili girince de sinir olurdum :)