Sayfalar

20 Mart 2012 Salı

Ha gayret

Çizmek bana iyi geliyor. Sanırım bunlar size de iyi gelecek :)



9 yorum:

Eva dedi ki...

Çocuklara yenilenebilir enerjiyi anlatırken "yenilebilir demiyorum, dikkat! Yenilenebilir! diyorum" diyorum eheueh Üçü de süper olmuş :)

derya ö. dedi ki...

yenilebilir enerjiyi yemek istiyorummm:)))) 3 ü de süper oyyip, çizimlerin bize iyi geliyor, ama sana daha da iyi gelsin:))

Ozgur dedi ki...

Ohh nihayet yenilir enerji buu diye örnek gösterebileceğim bi resim oldu elimde heyyo. yenilir yutulur şey mi bu enerji!

Nihan dedi ki...

çizmek iyi gelmez mi,,,çok çizen niye çiziyor...:)))çok güzel olmuşlar Oipcim..:))

Evren dedi ki...

Son-shine gozlerimi kamastirdi :) Cok cok tatli! Ama kim bu altindaki 2'lik minnak, merak ettim. Yenilebilir enerji de buymus demek, iyi oldu ogrendigimiz :)

Berna Hamarat Kaya dedi ki...

ah bu hamilelik kafası yok mu? yenilebilir enerjiye ağzımın suyu akarken, my little son-shine ile gözlerim yaşarabiliyor =)

kara kitap dedi ki...

"yenilebilir enerji" ni yemek istiyorum.çok yemelik bir şirinlikte olmuş kendisi, dondurmayla da benzerlikler var aralarında. "son shine" lar da iyi ki varlar.onlar olmasa insan hayatın umutlu bir şey olduğunu unutacak. pişşt çok hastayım bir koli kadar yenilebilir enerji göndersene oip'im.işteyim,bir elimde adaçayı bir elimde mendil önümdeki dağ gibi kağıt yığınlarına bakıp nerden başlayacağımı düşünürken dur bir bakayım oip'im ne alemde acep dedim.baktım, sevindim. iyi olacaksın. :))

Gulcin dedi ki...

my little sun shine hem de bol yanaklisindan cok tatli olmus be OIP. Bir de twitterdaki cikolatali psatadan payima duseni aldim ben eline saglik :)

senisectumpikacuu dedi ki...

çok güzel olmuşlar. ilk kez bakıyorum bloguna :) kullandığın kalem/boya nedir sorabilir miyim?