Sayfalar

15 Mayıs 2013 Çarşamba

Herkes Olmadık İşler Peşinde Koşsa

Aylar önce yine burada tanıştık Sevgili Dilek ile.

Arkadaşı ile birlikte yeni bir çocuk giyim markası üzerinde çalıştıklarını, çok özel ve sağlıklı ürünler hazırlamak istediklerini anlatmış, mailinin sonunu "Biz de bir nevi Olmadık İşler Peşindeyiz" diye bitirmişti.

Bu çok içten ve sıcak "merhaba"nın ardından çok yazıştık. Ben de süreci ilgi ve merakla takip ettim paylaşımları sayesinde. Desenler, denemeler, kalıplar...


Bunlar benim bildiğim süreçler tabi. Eminim bu iki genç kadın girişimci, çıktıkları yolculukta, kim bilir ne tür zorlukları aşmak, nelerle mücadele etmek zorunda kaldılar? Eğer olur da bir gün bir araya gelirsek, kendilerinden dinlemek istiyorum maceranın kalan kısımlarını.

Tüm bunların ardından bir kaç gün önce harika bir haber aldım kendilerinden. Ürünleri, web sitesi, kurumsal kimliği ile karşımda duran harika bir marka vardı: clubEdi tüketiciyle buluşmaya hazırdı.

İllustrasyonlarını yaptığım minicik giysileri ekrandan görmek nasıl büyük bir mutluluk anlatamam. Bu güzel çalışmanın bir kenarında durmak, parçası olmak bile harika hissettirdi bana.

İnstagram ve facebook'ta yaptığım paylaşımlardan bazılarınız benim markam sandı clubEdi'yi ama değil. Ben sadece minik desenlerimle yer alıyorum projede. Beni en çok mutlu eden ise çizimini yaptığım ürünlerin" OİP Collection" adıyla sunulması oldu.

 


 

Çok sevdiğim ve önemsediğim bir detaydan daha söz etmeliyim. Bu genç hanımlar, anne olmanın bilinci ve farkındalığı ile tüm ürünlerini, uluslararası OEKO-TEX® Standard 100 standardı ile üretiyorlar. Bu standart, ürünlerin üretim ve boya sürecinde kanserojen, toksik etki ve alerjik maddelerden arındırıldığının garantisini vermekte.
 
Miniklerinize güvenle giydirin bu güzel ürünleri. Gülümseyen yıldızlarıma ve güneşime baktıkça beni hatırlayın.
 
Yolun açık olsun clubEdi, yolunuz açık olsun Sevgili Dilek ve Esra. Olmadık işler peşinde koşmak her zaman bu kadar güzel olsun :)
 
Tüm ürünleri www.clubEdi.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz ve facebook'ta ClubEdi'ye katılabilirsiniz.

8 yorum:

deniz dedi ki...

BA-YIL-DIIIKKKK ::::))

Nihan dedi ki...

ellerine sağlık canım..:))

kara kitap dedi ki...

sen artık bir markasın.ne diyim sana, ailecek seviyor ve takip ediyoruz yaptıklarını.

Ben İyisimi dedi ki...

Yeğenimin 1. yaş doğum günü için bir şeyler yapmayı düşünüyordum güzel denk geldi :)

Sittirella dedi ki...

Dilerim clubEdi çok başarılı olur. Dilek ve Esra'yı tebrik ediyorum :)
Böyle örnekleri gördükçe ben de olmadık işler peşinde koşmak istiyorum :)
Kolekşının için diyecek söz bulamıyorum OİP'im, ne güzel duygudur kim bilir :) Birbirinden güzeller, sevimliler! Şimdi anladım ''twinkle twinkle little star''ın neden çizildiğini :)

OnlineAnne Cocuk dedi ki...

çok güzeller. hepinizin eline sağlık:-)

Benden Bizden dedi ki...

Sittirella +1 :)

Bir olmadık iş içine girsem keşke ben de böyle :)

Bayıldım kıyafetlere, çok ciciler, senin çizimlerinle tam uyum içindeler.

Hepinizin eline yüreğine sağlık.

Eda (Bir Annenin Renkleri) dedi ki...

Harikalar! Emek ne güzel şey işte, gel beni al diye çağırıyorlar :)